Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BNX022-01L (MURATA) | 153 | 305.28 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | EMIFIL®, BNX02 |
| Center / Cutoff Frequency | 50MHz |
| Напряжение | 50V |
| Current | 10A |
| Filter Type | Low Pass |
| Attenuation Value | 35dB @ 1MHz ~ 1GHz |
| Корпус (размер) | 0.476" L x 0.358" W x 0.122" H (12.10mm x 9.10mm x 3.10mm) |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| ADP1706ARDZ-3.3-R7 (ANALOG DEVICES) | 1 | 483.54 руб. | |
| MBR0530T1G | 6800 | 4.92 руб. | |
| Ф7-3X4 | 107200 | 0.93 руб. (от 500 шт. 0.31 руб.) | |