Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BNX016-01 (MURATA) | 1 | 194.44 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | EMIFIL®, BNX01 |
| Center / Cutoff Frequency | 1.5MHz |
| Напряжение | 25V |
| Current | 15A |
| Filter Type | Low Pass |
| Attenuation Value | 40dB @ 100kHz ~ 1GHz |
| Корпус (размер) | 0.472" L x 0.433" W x 0.315" H (12.00mm x 11.00mm x 8.00mm) |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 3224W-1-502E (BOURNS) | 1504 | 218.18 руб. | |
| KP-1608MGC (KINGBRIGHT) | 328 | 24.19 руб. | |
| MCP16301T-I/CHY | 2220 | 58.80 руб. | |
| ST1S10PUR | 3456 | 83.54 руб. | |
| WF-4R (KLS) | 14400 | 4.96 руб. | |