BLM21BD102SN1D
Частотный фильтр
Цена
BLM21BD102SN1D (MURATA) 2080 6.14
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM21B
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max