BLM15AX300SN1D
Цена
BLM15AX300SN1D (MURATA) 7120 1.20
Описание BLM15AX300SN1D
FERRITE CHIP 30 OHM 1100MA 0402
Серия EMIFIL®, BLM15AX_SN
Impedance @ Frequency 30 Ohm @ 100MHz
Current Rating 1.1A
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max