BLM15AG221SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15AG221SN1D (MURATA) 2240 1.24
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM15A_SN
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz
Current Rating 300mA
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max