BAV70LT1G
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25V @ 150mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.5µA @ 70V
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA (DC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Reverse Recovery Time (trr) 6ns
Diode Type Standard
Скорость Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed