ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
Наименование
Кол-во
Цена
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T (ABRACON) 36 34.39
CRYSTAL 25.0000 MHZ 18PF SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия ABLS2
Тип MHz Crystal
Частота 25MHz
Frequency 25MHz
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 18pF
Operating Mode Fundamental
Рабочая температура -40°C ~ 85°C
Тип монтажа Поверхностный
Корпус (размер) HC49/US
Size / Dimension 0.450" L x 0.190" W (11.40mm x 4.70mm)
Высота 0.130" (3.30mm)